PLATİN YAPI HAKKINDA

Platin, 1997 yılından bu yana sektörün içinde olmanın verdiği avantajla, mevcut alt yapısı ve deneyimli kadrosunun teknik birikiminide değerlendirerek giydirme cephe ve pvc pencere sektöründe profesyonel bir anlayışla bir çok seçkin projenin uygulamasını gerçekleştirmiş ve sektördeki yerini almıştır. Kullandığımız markalar sayesinde hayallerinizdeki tasarımı sizlere sunmaktayız.

Saygılarımızla.

PROJELENDİRME

Pvc Pencere sektörünün lider markası Platin Yapı’da ücretsiz projelendirme hizmeti ‘Platin Tasarım Uzmanları’ tarafından veriliyor.


Projelendirme İçin Uygun Adımlar

1- Projeler yaratıcı, uygulanabilir, yarar sağlamaya dönük, açık ve anlaşılır olmalıdır.
2- Projelerde, problemin tanımı, amacı, hedefleri ve faaliyetleri arasında anlamlı ilişki kurulmalıdır.
3- Projeler sürdürülebilir olmalıdır.
4- Projeler, proje hazırlayanların kendi özgün eseri olmalıdır.
5- Projeler, alanına yeni, özgün ve estetik bir bakış açısı getirmelidir.


İMALAT

Rehau kalitesini ilke edinen firmamız projelendirilmesi yapılmış ürünlerin imalatını aynı hassasiyetle üretiyor ve montaja hazır hale getiriyor.


İmalat Aşamaları

1- Tasarım: Üretilmesi amaçlanan ürünün üretiminde kullanılabilecek uygun ve yeterli kriterlere sahip bir kalıp tasarımının yapılması.
2- Teknik resim çalışması: Tasarlanan ürünü imal edebilmek için uygun ölçülerde ve özelliklerde ürünün teknik resiminin çizilmesi.
3- Malzeme tedariği: Ürün için uygun görülen malzemenin elde edilmesi.
5- Ürünün kontrolü: Son işlemlerin ardından geçmiş ürünün ölçülerinin daha önce çizilen teknik resimdeki ölçülerle karşılaştırılarak kontrolden geçirilmesi.
6- İlk baskı kontrolü: Ürünün ilk kontrolden geçip kabul görmesi durumunda bir baskı yapılarak, çıkan ürünün imalatı yapılması hedeflenen ürünün ölçüleri ile karşılaştırlıması ve kontrolünün yapılması.
7- Onay: Kontrol işlemi tamamlanmış ürünün yetkili kişi veya kişilerce onaylanması.
8- Üretim: Onaylanmış ürünün, talepler doğrultusunda, gerekli sayıda imalatının gerçekleştirilmesidir.


MONTAJ

Profesyonel ve eğitimli montaj ekiplerimiz, arzuladığınız kalite ve hassasiyette montajını tamamlayıp sizlere sunuyor.


Hızlı kurulum

Son derece güvenli ve kolay.
Sağlam RAUTOOL sistem aletleri, geçme manşonlu bağlantı teknolojisi kurulumunun basit ve rahat şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Orijinal:

REHAU geçme manşonlu bağlantı teknolojisi, 30 yılı aşkın süredir ölü alan oluşturmayan, hijyenik ve güvenlik bağlantıların yapılmasını sağlıyor. Bağlantı, O-Ring olmadan anında sızdırmaz ve basınca dayanıklı hale gelir.